www.parkietyplock.pl

Pod marką TIP-TOP od ponad 10 lat specjalizujemy się w doborze, układaniu i renowacji podłóg i parkietów drewnianych. Do naszej pracy podchodzimy kompleksowo: zapewniamy pomoc w doborze parkietu, zgodnego z Twoimi oczekiwaniami i aktualnymi trendami. Podłogi i parkiety układamy przy wykorzystaniu najtrwalszych materiałów dobrych marek. Jako jedni z nielicznych, zajmujemy się również renowacją starych podłóg, przywracając deskom naturalny kolor i połysk. Każdą inwestycję traktujemy indywidualnie, a przy większych zamówieniach stosujemy system korzystnych rabatów.

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Chcesz zapytać o wycenę prac?

Skontaktuj się z nami:

tel:798 -597- 112 

kontakt@parkietyplock.pl

Usługi - CYKLINOWANIE BEZPYŁOWE - renowacje starych podłóg

 

 

Renowacje starych podłóg to jedna z najważniejszych usług w naszej ofercie. Cyklinowanie podłogi jest pierwszym etapem pracy. Dzięki niemu usuwamy z desek warstwę starego lakieru lub oleju i wyrównujemy uszkodzoną powierzchnię, bez konieczności wymiany całych desek.

 

Na tak przygotowany parkiet możemy – w następnym etapie – nałożyć warstwę nowego lakieru lub oleju, przywracając podłodze idealny wygląd. Dzięki urządzeniom do cyklinowania bezpyłowego, ograniczamy emisję pyłów, które mogłyby osiadać na ścianach, szybach i przedmiotach znajdujących się w pomieszczeniu. W ten sposób naprawiamy podłogę bez uszczerbku dla wyglądu wnętrza.

 

Brzozów Stary 96-521
Tel 798-597-112
Mail; kontakt@parkietyplock.pl

 

Usługi świadczymy na terenie miejscowości.. .PŁOCK, NOWY DUNINÓW, STARA BIAŁA, DROBIN, SŁUPNO, BODZANÓW, RADZANOWO, SŁUBICE, BULKOWO, STAROŹREBY, WYSZOGRÓD, GĄBIN, ŁĄCK,
SOCHACZEW, MŁODZIESZYN, IŁÓW, RYBNO, BROCHÓW, NOWA SUCHA,  TERESIN, GOSTYNIN, PACYNA, SZCZAWIN, SANNIKI,
ŁOWICZ, NIEBORÓW, ŁYSZKOWICE, KIERNOZIA. ZDUNY, BIELAWY, CHĄŚNO ,DOMANIEWICE, ŁYSZKOWICE ŻYRARDÓW, RADZIEJOWICE, MSZCZONÓW, WISKITKI, PŁOŃSK, NOWE MIASTO, BABOSZEWO, SOCHOCIN, NARUSZEWO, RACIĄŻ, DZIERZĄŻNIA, CZERWIŃSK,