www.parkietyplock.pl

Pod marką TIP-TOP od ponad 10 lat specjalizujemy się w doborze, układaniu i renowacji podłóg i parkietów drewnianych. Do naszej pracy podchodzimy kompleksowo: zapewniamy pomoc w doborze parkietu, zgodnego z Twoimi oczekiwaniami i aktualnymi trendami. Podłogi i parkiety układamy przy wykorzystaniu najtrwalszych materiałów dobrych marek. Jako jedni z nielicznych, zajmujemy się również renowacją starych podłóg, przywracając deskom naturalny kolor i połysk. Każdą inwestycję traktujemy indywidualnie, a przy większych zamówieniach stosujemy system korzystnych rabatów.

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Chcesz zapytać o wycenę prac?

Skontaktuj się z nami:

tel:798 -597- 112 

kontakt@parkietyplock.pl

 

Ułożenie drewnianej podłogi powinno być dla Ciebie inwestycją na lata, dlatego warto już w chwili zakupu sprawdzić, czy drewno przeznaczone na podłogę spełnia odpowiednie normy. Dysponujemy urządzeniami, które pozwalają na precyzyjny pomiar wilgotności drewna. Prawidłowy wynik wskazuje na to, że deski drewniane, które kupujesz, zostały odpowiednio przygotowane i były przechowywane we właściwych warunkach.

 

Zarówno nadmierne przesuszenie, jak i zawilgocenie desek jest niewskazane. Suche drewno chłonie wilgoć z powietrza, a to zmniejsza jego odporność na wypaczanie. Z kolei zbyt wilgotne drewno stopniowo wysycha, zmniejszając swoją objętość – dlatego później może pękać. Dzięki pomiarom wilgotności zyskujemy pewność, że drewno spełnia normy dla danego gatunku i będzie służyć Tobie i Twoim bliskim przez wiele lat.

 

 

 

Brzozów Stary 96-521
Tel 798-597-112
Mail; kontakt@parkietyplock.pl

 

Usługi świadczymy na terenie miejscowości.. .PŁOCK, NOWY DUNINÓW, STARA BIAŁA, DROBIN, SŁUPNO, BODZANÓW, RADZANOWO, SŁUBICE, BULKOWO, STAROŹREBY, WYSZOGRÓD, GĄBIN, ŁĄCK,
SOCHACZEW, MŁODZIESZYN, IŁÓW, RYBNO, BROCHÓW, NOWA SUCHA,  TERESIN, GOSTYNIN, PACYNA, SZCZAWIN, SANNIKI,
ŁOWICZ, NIEBORÓW, ŁYSZKOWICE, KIERNOZIA. ZDUNY, BIELAWY, CHĄŚNO ,DOMANIEWICE, ŁYSZKOWICE ŻYRARDÓW, RADZIEJOWICE, MSZCZONÓW, WISKITKI, PŁOŃSK, NOWE MIASTO, BABOSZEWO, SOCHOCIN, NARUSZEWO, RACIĄŻ, DZIERZĄŻNIA, CZERWIŃSK,