www.parkietyplock.pl

Pod marką TIP-TOP od ponad 10 lat specjalizujemy się w doborze, układaniu i renowacji podłóg i parkietów drewnianych. Do naszej pracy podchodzimy kompleksowo: zapewniamy pomoc w doborze parkietu, zgodnego z Twoimi oczekiwaniami i aktualnymi trendami. Podłogi i parkiety układamy przy wykorzystaniu najtrwalszych materiałów dobrych marek. Jako jedni z nielicznych, zajmujemy się również renowacją starych podłóg, przywracając deskom naturalny kolor i połysk. Każdą inwestycję traktujemy indywidualnie, a przy większych zamówieniach stosujemy system korzystnych rabatów.

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Chcesz zapytać o wycenę prac?

Skontaktuj się z nami:

tel:798 -597- 112 

kontakt@parkietyplock.pl

 

Pomiar wilgotności powietrza pomaga nam stwierdzić, czy warunki panujące w pomieszczeniu są odpowiednie do montażu posadzki lub parkietu. Ten etap ma wpływ na późniejszą trwałość podłogi. Warunki, w których układamy posadzkę nie mogą odbiegać zbyt mocno od typowych warunków w danym pomieszczeniu. Zbyt suche powietrze może powodować nadmierne przesuszenie parkietu, a w konsekwencji zwiększać ryzyko pęknięć. Z kolei zbyt wilgotne powietrze grozi nadmiernym zawilgoceniem desek, co sprzyja ich wypaczaniu.

 

Pomiar wilgotności przeprowadzamy przy użyciu precyzyjnego sprzętu i przystępujemy do pracy dopiero wtedy, gdy parametry wilgotności będą odpowiednie. Zwróć uwagę, że parkiet po ułożeniu i utrwaleniu jest odporniejszy na wpływ czynników zewnętrznych, niż parkiet dopiero układany.

 

 

 

 

Brzozów Stary 96-521
Tel 798-597-112
Mail; kontakt@parkietyplock.pl

 

Usługi świadczymy na terenie miejscowości.. .PŁOCK, NOWY DUNINÓW, STARA BIAŁA, DROBIN, SŁUPNO, BODZANÓW, RADZANOWO, SŁUBICE, BULKOWO, STAROŹREBY, WYSZOGRÓD, GĄBIN, ŁĄCK,
SOCHACZEW, MŁODZIESZYN, IŁÓW, RYBNO, BROCHÓW, NOWA SUCHA,  TERESIN, GOSTYNIN, PACYNA, SZCZAWIN, SANNIKI,
ŁOWICZ, NIEBORÓW, ŁYSZKOWICE, KIERNOZIA. ZDUNY, BIELAWY, CHĄŚNO ,DOMANIEWICE, ŁYSZKOWICE ŻYRARDÓW, RADZIEJOWICE, MSZCZONÓW, WISKITKI, PŁOŃSK, NOWE MIASTO, BABOSZEWO, SOCHOCIN, NARUSZEWO, RACIĄŻ, DZIERZĄŻNIA, CZERWIŃSK,