www.parkietyplock.pl

Pod marką TIP-TOP od ponad 10 lat specjalizujemy się w doborze, układaniu i renowacji podłóg i parkietów drewnianych. Do naszej pracy podchodzimy kompleksowo: zapewniamy pomoc w doborze parkietu, zgodnego z Twoimi oczekiwaniami i aktualnymi trendami. Podłogi i parkiety układamy przy wykorzystaniu najtrwalszych materiałów dobrych marek. Jako jedni z nielicznych, zajmujemy się również renowacją starych podłóg, przywracając deskom naturalny kolor i połysk. Każdą inwestycję traktujemy indywidualnie, a przy większych zamówieniach stosujemy system korzystnych rabatów.

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Chcesz zapytać o wycenę prac?

Skontaktuj się z nami:

tel:798 -597- 112 

kontakt@parkietyplock.pl

Usługi - RENOWACJA - parkietu

 

 

Drewniany parkiet to cenna inwestycja, dlatego warto uczynić wszystko, by jak najdłużej służył domownikom. Jeśli po wielu latach drewniana podłoga w Twoim domu nie wygląda już tak, jak dawniej, uratujemy ją! Nie musisz przy tym wymieniać ani jednej klepki parkietowej: jeśli zostały one dobrze położone, nie wypaczają się ani nie odskakują, wystarczy odświeżyć powierzchnię podłogi, by znów wyglądała jak nowa.

 

Na czym polega renowacja podłogi? Na początku trzeba zetrzeć z drewna starą warstwę lakieru lub oleju, by wyrównać powierzchnię. W ten sposób sięgamy do niezniszczonej warstwy drewna, którą możemy lakierować od nowa. Bardzo ważnym etapem renowacji jest także pokrycie desek, paneli lub klepek specjalnymi gruntami, które utrwalają efekt lakierowania. Nie musisz martwić się poszukiwaniem odpowiednich preparatów – pracując nad renowacjami podłóg sami przetestowaliśmy wiele lakierów, dlatego wiemy, które sprawdzają się najlepiej. Po zagruntowaniu i polakierowaniu podłoga będzie wyglądała jak nowa, a Ty zaoszczędzisz na kosztach wymiany klepek podłogowych.

 

Brzozów Stary 96-521
Tel 798-597-112
Mail; kontakt@parkietyplock.pl

 

Usługi świadczymy na terenie miejscowości.. .PŁOCK, NOWY DUNINÓW, STARA BIAŁA, DROBIN, SŁUPNO, BODZANÓW, RADZANOWO, SŁUBICE, BULKOWO, STAROŹREBY, WYSZOGRÓD, GĄBIN, ŁĄCK,
SOCHACZEW, MŁODZIESZYN, IŁÓW, RYBNO, BROCHÓW, NOWA SUCHA,  TERESIN, GOSTYNIN, PACYNA, SZCZAWIN, SANNIKI,
ŁOWICZ, NIEBORÓW, ŁYSZKOWICE, KIERNOZIA. ZDUNY, BIELAWY, CHĄŚNO ,DOMANIEWICE, ŁYSZKOWICE ŻYRARDÓW, RADZIEJOWICE, MSZCZONÓW, WISKITKI, PŁOŃSK, NOWE MIASTO, BABOSZEWO, SOCHOCIN, NARUSZEWO, RACIĄŻ, DZIERZĄŻNIA, CZERWIŃSK,