www.parkietyplock.pl

Pod marką TIP-TOP od ponad 10 lat specjalizujemy się w doborze, układaniu i renowacji podłóg i parkietów drewnianych. Do naszej pracy podchodzimy kompleksowo: zapewniamy pomoc w doborze parkietu, zgodnego z Twoimi oczekiwaniami i aktualnymi trendami. Podłogi i parkiety układamy przy wykorzystaniu najtrwalszych materiałów dobrych marek. Jako jedni z nielicznych, zajmujemy się również renowacją starych podłóg, przywracając deskom naturalny kolor i połysk. Każdą inwestycję traktujemy indywidualnie, a przy większych zamówieniach stosujemy system korzystnych rabatów.

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Chcesz zapytać o wycenę prac?

Skontaktuj się z nami:

tel:798 -597- 112 

kontakt@parkietyplock.pl

Usługi - RENOWACJA - podłogi olejowanej

 

 

Podłogi olejowane dają przepiękny efekt wizualny w pomieszczeniu, warto jednak wiedzieć, jak właściwie je pielęgnować. Renowacja podłogi olejowanej jest prostsza, niż lakierowanej, ponieważ polega na pokryciu desek kolejną warstwą specjalnego oleju. Ze względu na jego strukturę, olejowanie pozwala uzupełnić także powierzchniowe ubytki i rysy.

 

Jeśli podłoga w Twoim domu jest olejowana, oprócz wykonania usług renowacji doradzimy Ci także, jak konserwować powierzchnię desek, by piękny efekt utrzymywał się jak najdłużej. Wprawdzie świeżo olejowane deski wymagają więcej uwagi, ale efekt, który uzyskujesz, jest tak piękny, że naprawdę warto poświęcić troszkę więcej czasu, by zobaczyć efekty we własnym domu. Podłogi olejowane jak żadne inne tworzą bowiem ciepłą, przyjazną atmosferę wnętrza i wyglądają niezwykle naturalnie.

 

 

Brzozów Stary 96-521
Tel 798-597-112
Mail; kontakt@parkietyplock.pl

 

Usługi świadczymy na terenie miejscowości.. .PŁOCK, NOWY DUNINÓW, STARA BIAŁA, DROBIN, SŁUPNO, BODZANÓW, RADZANOWO, SŁUBICE, BULKOWO, STAROŹREBY, WYSZOGRÓD, GĄBIN, ŁĄCK,
SOCHACZEW, MŁODZIESZYN, IŁÓW, RYBNO, BROCHÓW, NOWA SUCHA,  TERESIN, GOSTYNIN, PACYNA, SZCZAWIN, SANNIKI,
ŁOWICZ, NIEBORÓW, ŁYSZKOWICE, KIERNOZIA. ZDUNY, BIELAWY, CHĄŚNO ,DOMANIEWICE, ŁYSZKOWICE ŻYRARDÓW, RADZIEJOWICE, MSZCZONÓW, WISKITKI, PŁOŃSK, NOWE MIASTO, BABOSZEWO, SOCHOCIN, NARUSZEWO, RACIĄŻ, DZIERZĄŻNIA, CZERWIŃSK,