www.parkietyplock.pl

Pod marką TIP-TOP od ponad 10 lat specjalizujemy się w doborze, układaniu i renowacji podłóg i parkietów drewnianych. Do naszej pracy podchodzimy kompleksowo: zapewniamy pomoc w doborze parkietu, zgodnego z Twoimi oczekiwaniami i aktualnymi trendami. Podłogi i parkiety układamy przy wykorzystaniu najtrwalszych materiałów dobrych marek. Jako jedni z nielicznych, zajmujemy się również renowacją starych podłóg, przywracając deskom naturalny kolor i połysk. Każdą inwestycję traktujemy indywidualnie, a przy większych zamówieniach stosujemy system korzystnych rabatów.

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Chcesz zapytać o wycenę prac?

Skontaktuj się z nami:

tel:798 -597- 112 

kontakt@parkietyplock.pl

Usługi - RENOWACJA - schodów

 

 

Drewniane panele i deski na schodach są szczególnie narażone na zniszczenie podczas codziennego użytkowania. W przeciwieństwie do podłóg, po których możemy chodzić bardzo różnymi „ścieżkami”, schodząc po schodach stajemy mniej więcej w tych samych miejscach. Dlatego deski szybko się przecierają – ubytki w lakierze grożą natomiast zniszczeniem struktury samego drewna.

 

Renowacja schodów pozwala przywrócić doskonały wygląd nawet starym deskom. Drewniane schody to przepiękna ozdoba wnętrza. W ramach renowacji cyklinujemy je, wyrównując ich powierzchnię i pokrywamy nową warstwą lakieru lub oleju, odtwarzając w ten sposób gładką, błyszczącą powierzchnię deski. Schody wyglądają jak nowe, poprawiając wygląd domu, w którym się znajdują.

 

 

Brzozów Stary 96-521
Tel 798-597-112
Mail; kontakt@parkietyplock.pl

 

Usługi świadczymy na terenie miejscowości.. .PŁOCK, NOWY DUNINÓW, STARA BIAŁA, DROBIN, SŁUPNO, BODZANÓW, RADZANOWO, SŁUBICE, BULKOWO, STAROŹREBY, WYSZOGRÓD, GĄBIN, ŁĄCK,
SOCHACZEW, MŁODZIESZYN, IŁÓW, RYBNO, BROCHÓW, NOWA SUCHA,  TERESIN, GOSTYNIN, PACYNA, SZCZAWIN, SANNIKI,
ŁOWICZ, NIEBORÓW, ŁYSZKOWICE, KIERNOZIA. ZDUNY, BIELAWY, CHĄŚNO ,DOMANIEWICE, ŁYSZKOWICE ŻYRARDÓW, RADZIEJOWICE, MSZCZONÓW, WISKITKI, PŁOŃSK, NOWE MIASTO, BABOSZEWO, SOCHOCIN, NARUSZEWO, RACIĄŻ, DZIERZĄŻNIA, CZERWIŃSK,