www.parkietyplock.pl

Pod marką TIP-TOP od ponad 10 lat specjalizujemy się w doborze, układaniu i renowacji podłóg i parkietów drewnianych. Do naszej pracy podchodzimy kompleksowo: zapewniamy pomoc w doborze parkietu, zgodnego z Twoimi oczekiwaniami i aktualnymi trendami. Podłogi i parkiety układamy przy wykorzystaniu najtrwalszych materiałów dobrych marek. Jako jedni z nielicznych, zajmujemy się również renowacją starych podłóg, przywracając deskom naturalny kolor i połysk. Każdą inwestycję traktujemy indywidualnie, a przy większych zamówieniach stosujemy system korzystnych rabatów.

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Chcesz zapytać o wycenę prac?

Skontaktuj się z nami:

tel:798 -597- 112 

kontakt@parkietyplock.pl

Usługi - RENOWACJA

 

 

Usługa renowacji starych podłóg pozwala Ci zyskać podwójnie. Po pierwsze: zachować kolor i urok starych podłóg drewnianych, po drugie – zaoszczędzić na kosztach remontu. Wymiana całej podłogi na nową byłaby bowiem o wiele droższa (wliczając w to zakup materiałów), niż odświeżenie powierzchni desek, które już pokrywają podłogę lub schody Twojego domu.

 

Usługa skierowana jest także do właścicieli zabytkowych budynków – renowacja może stać się częścią prac nad odrestaurowaniem wnętrz. Tylko renowacja pozwala utrzymać oryginalne elementy wnętrza w ich naturalnej formie.

 

Przeprowadzając renowację, dbamy o stan wykończeń i elementów architektonicznych znajdujących się w danym pomieszczeniu. Dzięki zastosowaniu cykliniarek bezpyłowych chronimy ściany i stałe elementy wyposażenia przed zakurzeniem.

 

Oferta renowacji obejmuje:

Renowację schodów

Renowację parkietu

Renowację podłogi olejowanej

 

Brzozów Stary 96-521
Tel 798-597-112
Mail; kontakt@parkietyplock.pl

 

Usługi świadczymy na terenie miejscowości.. .PŁOCK, NOWY DUNINÓW, STARA BIAŁA, DROBIN, SŁUPNO, BODZANÓW, RADZANOWO, SŁUBICE, BULKOWO, STAROŹREBY, WYSZOGRÓD, GĄBIN, ŁĄCK,
SOCHACZEW, MŁODZIESZYN, IŁÓW, RYBNO, BROCHÓW, NOWA SUCHA,  TERESIN, GOSTYNIN, PACYNA, SZCZAWIN, SANNIKI,
ŁOWICZ, NIEBORÓW, ŁYSZKOWICE, KIERNOZIA. ZDUNY, BIELAWY, CHĄŚNO ,DOMANIEWICE, ŁYSZKOWICE ŻYRARDÓW, RADZIEJOWICE, MSZCZONÓW, WISKITKI, PŁOŃSK, NOWE MIASTO, BABOSZEWO, SOCHOCIN, NARUSZEWO, RACIĄŻ, DZIERZĄŻNIA, CZERWIŃSK,