www.parkietyplock.pl

Pod marką TIP-TOP od ponad 10 lat specjalizujemy się w doborze, układaniu i renowacji podłóg i parkietów drewnianych. Do naszej pracy podchodzimy kompleksowo: zapewniamy pomoc w doborze parkietu, zgodnego z Twoimi oczekiwaniami i aktualnymi trendami. Podłogi i parkiety układamy przy wykorzystaniu najtrwalszych materiałów dobrych marek. Jako jedni z nielicznych, zajmujemy się również renowacją starych podłóg, przywracając deskom naturalny kolor i połysk. Każdą inwestycję traktujemy indywidualnie, a przy większych zamówieniach stosujemy system korzystnych rabatów.

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Chcesz zapytać o wycenę prac?

Skontaktuj się z nami:

tel:798 -597- 112 

kontakt@parkietyplock.pl

Usługi - UKŁADANIE PARKIETU - desek gotowych i surowych

 

 

Od lat jednym z najpopularniejszych wykończeń mieszkań i domów były drewniane podłogi. Dziś częściowo wypierają je panele i parkiety, ale podłoga z desek zawsze będzie prezentować się wyjątkowo, nadając pomieszczeniom niepowtarzalny, ciepły nastrój. Zachowa przy tym naturalny układ sęków i słojów, o ogromnej wartości dekoracyjnej.

 

Na podłogi drewniane idealnie nadaje się drewno twarde (najpopularniejsze jest dębowe), ze względu na wysoką wytrzymałość. Jeśli chodzi o surowiec, możemy wybrać deski gotowe lub surowe (w takim przypadku cyklinowanie i lakierowanie przeprowadzamy już po ułożeniu podłogi). W przypadku desek surowych zaproponujemy Ci od razu usługę bezpyłowego cyklinowania i lakierowania desek, dzięki czemu wykonamy podłogę od początku do końca.

 

 

Brzozów Stary 96-521
Tel 798-597-112
Mail; kontakt@parkietyplock.pl

 

Usługi świadczymy na terenie miejscowości.. .PŁOCK, NOWY DUNINÓW, STARA BIAŁA, DROBIN, SŁUPNO, BODZANÓW, RADZANOWO, SŁUBICE, BULKOWO, STAROŹREBY, WYSZOGRÓD, GĄBIN, ŁĄCK,
SOCHACZEW, MŁODZIESZYN, IŁÓW, RYBNO, BROCHÓW, NOWA SUCHA,  TERESIN, GOSTYNIN, PACYNA, SZCZAWIN, SANNIKI,
ŁOWICZ, NIEBORÓW, ŁYSZKOWICE, KIERNOZIA. ZDUNY, BIELAWY, CHĄŚNO ,DOMANIEWICE, ŁYSZKOWICE ŻYRARDÓW, RADZIEJOWICE, MSZCZONÓW, WISKITKI, PŁOŃSK, NOWE MIASTO, BABOSZEWO, SOCHOCIN, NARUSZEWO, RACIĄŻ, DZIERZĄŻNIA, CZERWIŃSK,