www.parkietyplock.pl

Pod marką TIP-TOP od ponad 10 lat specjalizujemy się w doborze, układaniu i renowacji podłóg i parkietów drewnianych. Do naszej pracy podchodzimy kompleksowo: zapewniamy pomoc w doborze parkietu, zgodnego z Twoimi oczekiwaniami i aktualnymi trendami. Podłogi i parkiety układamy przy wykorzystaniu najtrwalszych materiałów dobrych marek. Jako jedni z nielicznych, zajmujemy się również renowacją starych podłóg, przywracając deskom naturalny kolor i połysk. Każdą inwestycję traktujemy indywidualnie, a przy większych zamówieniach stosujemy system korzystnych rabatów.

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Chcesz zapytać o wycenę prac?

Skontaktuj się z nami:

tel:798 -597- 112 

kontakt@parkietyplock.pl

 

 

Alternatywą dla podłóg z desek, o najbardziej zbliżonym do nich wyglądzie, są panele. Różnią się one od desek sposobem montażu: gotowe panele wyposażone są w wypustki i wgłębienia, które łączymy, jak klocki. Na rynku dostępny jest obecnie ogromny wybór paneli drewnianych i drewnopodobnych różnych producentów – na życzenie możemy pomóc Ci w wyborze tych, które najlepiej sprawdzą się w Twoim domu.

 

Ze względu na bardzo spójne łączenia podłogi z paneli, ich montaż musi być niezwykle precyzyjny. Powierzając ułożenie podłogi fachowcom TIP-TOP możesz być pewien, że wykończeniami Twojego domu lub mieszkania zajmują się doświadczeni fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy zadbają o to, by powierzchnia podłogi była idealnie równa i bardzo trwała.

 

 

Brzozów Stary 96-521
Tel 798-597-112
Mail; kontakt@parkietyplock.pl

 

Usługi świadczymy na terenie miejscowości.. .PŁOCK, NOWY DUNINÓW, STARA BIAŁA, DROBIN, SŁUPNO, BODZANÓW, RADZANOWO, SŁUBICE, BULKOWO, STAROŹREBY, WYSZOGRÓD, GĄBIN, ŁĄCK,
SOCHACZEW, MŁODZIESZYN, IŁÓW, RYBNO, BROCHÓW, NOWA SUCHA,  TERESIN, GOSTYNIN, PACYNA, SZCZAWIN, SANNIKI,
ŁOWICZ, NIEBORÓW, ŁYSZKOWICE, KIERNOZIA. ZDUNY, BIELAWY, CHĄŚNO ,DOMANIEWICE, ŁYSZKOWICE ŻYRARDÓW, RADZIEJOWICE, MSZCZONÓW, WISKITKI, PŁOŃSK, NOWE MIASTO, BABOSZEWO, SOCHOCIN, NARUSZEWO, RACIĄŻ, DZIERZĄŻNIA, CZERWIŃSK,